P7111 | PLANER THICKNESSER Type 1

Λίστα ανταλλακτικών

Αρ. είδους Αριθμός προϊόντος Ποσότητα ανά Περιγραφή προϊόντος Τύπος Άλλες πληροφορίες Κατάσταση προϊόντος Ενδεικτική τιμή
1 34167 1 COVER
2 860093-00 8 SCREW 1.00 EUR
3 34162 4 WASHER 8x17x2
4 860092-01 4 NUT 1.00 EUR
5 860076-04 4 WASHER 1.00 EUR
6 177914 1 TABLE
8 134432 1 STRETCHER
9 11875 1 CHAIN
10 131342 2 SCREW
11 134202 1 FRAME
12 34432 4 FIXED STRETCHER
13 860083-04 8 NUT 1.00 EUR
14 176927 1 SIDE
15 34381 1 POINTER
16 860238-04 1 SCREW
17 860075-00 5 WASHER 1.00 EUR
18 860083-03 6 NUT 1.00 EUR
19 34195 1 LABEL
21 860094-06 3 SCREW 1.00 EUR
22 860073-03 4 WASHER M8 1.00 EUR
23 860393-03 4 BRACKET LH
24 860429-00 4 BUMPER 1.00 EUR
25 860085-07 8 SCREW 1.00 EUR
26 134201 1 FRAME
27 860094-00 4 SCREW.TEMP 1.00 EUR
28 76920 1 BOX
29 76923 4 BRACKET RH
30 720959-00 1 WASHER 1.00 EUR
31 34160 1 GEAR 1.00 EUR
32 11991 1 BUSH
33 34161 1 SHAFT
35 12022 2 SCREW
36 860094-02 2 SCREW 1.00 EUR
37 34173 1 SCALE
40 131341 2 SCREW
42 860263-00 1 HANDLE 1.17 EUR
43 34168 1 WHEEL
44 34169 1 HANDLE
45 860097-01 1 PIN
46 34327 2 SPRING
49 860262-00 1 LABEL
50 34204 1 COVER
51 860428-00 4 SCREW
52 860084-10 1 SCREW 1.00 EUR
53 37033 1 LABEL
54 37034 1 LABEL
55 860079-02 1 CIRCLIP 1.00 EUR
57 860075-00 1 WASHER 1.00 EUR
58 860083-12 1 NUT M6 1.00 EUR
61 860365-00 6 CAP 1.45 EUR
62 860394-00 3 SPRING 5.24 EUR
63 860085-07 2 SCREW 1.00 EUR
64 860311-00 1 CAP 1.00 EUR
65 860308-00 1 PIN 2.10 EUR
66 860074-02 6 WASHER 1.00 EUR
67 35039 1 FENCE
68 31352 1 CONVEYOR
69 860092-00 4 NUT 1.00 EUR
70 860088-06 8 SCREW
71 176510 1 TABLE INFEED 93.23 EUR
72 34398 4 PLATE
73 860367-00 1 HANDLE
74 34177 4 YOKE
75 12022 4 SCREW
77 34191 1 POINTER
78 860238-00 1 SCREW
79 860363-00 1 LEVER 1.45 EUR
80 860364-00 3 PIVOT
81 860088-01 3 SCREW 1.00 EUR
82 860366-00 1 STUD
83 860083-03 8 NUT 1.00 EUR
84 31661 1 CONVEYOR
85 860310-00 6 NUT 1.00 EUR
86 860089-38 2 SCREW
87 176504 2 SUPPORT
88 860075-00 4 WASHER 1.00 EUR
90 860311-01 1 CAP 1.00 EUR
91 860305-00 1 SPACER 1.74 EUR
92 860085-06 1 SCREW 1.00 EUR
93 860309-00 1 INSERT
94 860306-00 1 BRACKET 3.50 EUR
95 860074-03 1 WASHER 1.00 EUR
96 860093-04 1 SCREW
97 176517 1 SLIDE
98 860312-00 1 CAP 1.74 EUR
99 860373-00 2 PLATE 2.33 EUR
101 949703-04 4 SCREW 1.00 EUR
102 863644-00 2 SCREW 2.10 EUR
105 134505 1 CUTTER BLOCK
106 860318-01 1 KEY
107 860155-05 2 BEARING
108 860350-01 2 ROLLER 17.49 EUR
109 860083-03 2 NUT 1.00 EUR
110 860074-02 2 WASHER 1.00 EUR
111 34164 1 PULLEY
112 860075-01 1 WASHER 1.00 EUR
113 860085-12 1 SCREW
115 860282-03 2 SPROCKET 2.92 EUR
116 11876 1 CHAIN
117 860753-00 1 CHAIN STRETCHER 1.00 EUR
118 860079-02 1 CIRCLIP 1.00 EUR
119 860073-06 2 WASHER SPACER 1.00 EUR
120 860319-01 1 GEAR
122 860322-00 1 CIRCLIP
123 860075-00 1 WASHER 1.00 EUR
124 192290 1 PULLEY
125 860614-00 1 SPRING
126 12018 1 BELT 10x6x800
127 190407 1 PULLEY SA 38.46 EUR
128 11852 1 BELT V 6x4x400
129 860092-02 1 NUT 1.00 EUR
130 198821 1 LEVER SA
131 860367-00 1 HANDLE
132 34190 1 WASHER 17x63x4mm
133 860331-00 1 SPRING
134 34506 1 SHAFT
136 860085-13 1 SCREW
137 860093-05 4 SCREW.TEMP 1.00 EUR
139 860352-01 1 FLANGE
140 31340 4 SPRING
141 31347 1 CHUCK
142 860088-07 1 SCREW 1.00 EUR
143 31343 1 ROD
144 31337 35 FINGER
145 860226-02 4 WASHER 1.00 EUR
146 31319 4 BUSH
147 868768-01 2 BEARING
148 11573 2 RING
149 860112-03 2 SPRING
150 34508 1 PLATE
151 860074-01 1 WASHER 1.00 EUR
161 860446-00 4 ROD
162 860445-00 1 COVER 3.50 EUR
163 860444-00 1 FAN 2.92 EUR
164 860443-00 1 END CAP
165 34194 1 LABEL
166 198844 1 STATOR SA 240V 240V
166 198844 1 STATOR SA 240V 220V
166 190556 1 STATOR SA 115V 115V
167 860080-02 1 RING 1.00 EUR
168 861721-01 2 BEARING 4.08 EUR
170 860075-01 1 WASHER 1.00 EUR
171 860085-12 1 SCREW
172 860073-03 2 WASHER M8 1.00 EUR
173 860083-04 1 NUT 1.00 EUR
174 930775-00 1 SCREW 1.00 EUR
175 34196 1 LABEL
176 860447-00 1 BUSHING
177 860092-01 1 NUT 1.00 EUR
178 860442-00 1 COVER
180 860318-01 1 KEY
181 860301-01 1 SCREW 1.00 EUR
183 860074-01 1 WASHER 1.00 EUR
192 860266-00 1 STRAP
193 860462-00 3 NUT
194 860463-00 3 CLAMP
195 860452-01 1 GASKET
196 860459-00 1 SWITCHBOX
197 44544 1 CONTACT 220V 220V
197 44819 1 CONTACT SA 115V
197 860470-02 1 CONTACT 240V
198 44560 1 CUT OUT 240V
198 44560 1 CUT OUT 220V
198 44820 1 CUT OUT 115V
199 860471-00 1 CAPACITOR 240V
199 860471-00 1 CAPACITOR 220V
199 860471-02 1 CAPACITOR 115V
210 860084-08 2 SCREW
211 860460-00 1 COVER
212 860077-01 2 WASHER 1.00 EUR
213 860084-07 2 SCREW
214 860461-01 1 SWITCHBOX 8.16 EUR
215 860466-00 2 GASKET 1.00 EUR
216 860112-05 2 SPRING 1.45 EUR
217 31478 1 SAFETY KEY
218 860465-00 1 BUTTON 1.00 EUR
219 860464-00 1 BUTTON 1.00 EUR
220 860469-00 1 BLOCKING DEVICE
221 860112-06 1 SPRING
222 860084-03 2 SCREW 1.00 EUR
223 860540-00 1 CONNECTOR 1.00 EUR
225 860472-00 1 CABLE SA
226 863122-01 1 GASKET
227 860468-00 1 CONNECTOR 1.74 EUR
228 860085-06 2 SCREW 1.00 EUR
229 860073-01 2 WASHER 1.00 EUR
230 860083-02 2 NUT 1.00 EUR
231 860452-00 2 BUSHING
232 144980 1 CABLE
234 860695-00 1 BUSH
241 865909-00 1 GUARD 5.82 EUR
242 861520-00 1 SUPPORT SA
243 944880-00 1 ARM 5.82 EUR
244 863320-00 1 LEVER 1.00 EUR
245 944879-00 2 PIN
246 860092-00 3 NUT 1.00 EUR
247 940246 2 WASHER
248 944881-00 1 BAR 4.08 EUR
249 860093-08 2 SCREW 1.00 EUR
250 860092-03 2 NUT M5 1.00 EUR
251 944877-01 1 BRACKET 11.66 EUR
252 944878-00 1 BOLT
254 863073-00 1 CAP 1.00 EUR
255 760483-00 1 SPRING 1.00 EUR
256 860083-04 2 NUT 1.00 EUR
257 860301-14 2 BOLT 1.00 EUR
259 863310-00 1 KNOB 1.17 EUR
260 720959-00 1 WASHER 1.00 EUR
846 860392-00 4 FOOT 1.17 EUR
847 860387-00 4 LEG
848 198863 1 FENCE SA
849 949882-01 1 WRENCH 4 MM
850 860098-04 1 WRENCH 6 MM 1.00 EUR
851 860276-00 1 WRENCH
852 938539-00 1 KEY
853 943271-00 1 HEX KEY 2.5 MM
854 944876-01 1 GUARD SA
876 190557 1 MOTOR 115V
Εύκολη εκτύπωση

* Αυτές είναι  ενδεικτικές τιμές οι οποίες μπορεί να διαφέρουν και δεν περιλαμβάνουν Φ.Π.Α και κόστος μεταφοράς. Διατηρούμε το δικαίωμα να αλλάξουμε τις τιμές και τους όρους χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση.